А ми знову мандруємо!

Цього разу наші учні відвідали Музей родини Тершаківців, що в с.Кліцько.
Музей створено з метою вшанування пам’яті відомих представників родини Тершаківців:

громадсько-політичного діяча, посла до Галицького та Польського сеймів (1926), багатолітнього політв’язня Григорія Тершаківця;

глави Проводу ОУН-УПА Львівського краю, командира Воєнної Округи «Буг», засновника «Літопису УПА» Зиновія Тершаківця;

легендарного сотника українського січового стрілецтва Федіра Черника;

ученого-літературознавця, провідного шашкевичезнавця, педагога, доктора філософських наук, дійсного члена НТШ Михайла Тершаківця;

громадсько-політичного діяча, дисидента, політв’язня більшовицьких тюрем і концтаборів (18 років), правозахисника, борця за легалізацію УГКЦ, публіциста, історика Івана Геля.
Діти у цьому музеї не вперше, адже патріотичному вихованню в школі приділяється велика увага .
Рівно 4 роки тому спеціально для музею вони привезли  землю з г.Лопата

Боротьба проти ворогів триває на полі бою,в нашій культурі та історії. І тому ми ,гідно вшановуючи Героїв, зміцнюємо та посилюємо нашу державу!
Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям Слава!

Опубліковано у Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.