Правила для учнів

1. «Ми у безпеці»

1.1. Реально оцінюй небезпечні ситуації задля запобігання травматизму.

1.2. Знай і дотримуйся правил техніки безпеки як під час уроків, так і після їх закінчення.

1.3. Пам’ятай про правила поводження з виявленими підозрілими предметами.

1.4. Ознайомся з місцем розміщення та правилами користування планами евакуації.

1.5. Закінчення заняття після дзвоника, тому під час перерви переходь з одного навчального кабінету до іншого спокійно, без метушні та галасу.

1.6. Особливо уважним будь під час руху сходами. При пересуванні слід триматися правого боку.

1.7. Бережи майно школи, акуратно стався як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи.

1.8. Дотримуйся правил дорожнього руху та поведінки в міському транспорті, громадських місцях.

1.9. Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в т. ч. ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам (електронним — також), наркотикам, токсичним речовинам, газових балончикам та іншим небезпечним предметам.

1.10. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.

1.11. Ти можеш звернутися до свого класного керівника, чергового вчителя за допомогою, якщо проти тебе здійснюються протиправні дії.

2. «Ми ввічливі»

2.1. Поважай та цінуй себе, оточуючих та навколишнє середовище.

2.2. Вітайся з персоналом, вчителями та іншими дорослими.

2.3. Шкільна спільнота ставляться один до одного ввічливо, толерантно, справедливо та з повагою

2.4. Поважай цінності своєї школи

2.5. Час перерви — особистий час кожного, тому ти можеш його проводити за власним розсудом, але так щоб не заважати іншим.

2.6. Висловлюй свої погляди, не зачіпаючи гідності і почуттів інших людей

2.7. Проявляй повагу до старших, піклуйся про молодших

3. «Ми – старанні і наполегливі у навчанні»

3.1. Неси відповідальність за підготовку до уроків та пунктуальність, приходь за 15 хв. до початку занять за розкладом.

3.2. Ходи в чистому, випрасуваному одязі ділового стилю та чистому взутті, з охайною зачіскою.

3.3. Спортивний одяг, призначений для уроків фізкультури, на інших уроках недоречний.

3.4. Пам’ятай про зміну сезонів, верхній одяг залишай в роздягальні.

3.5. На урочисті загальношкільні заходи приходь у святковій формі.

3.6. Телефон на уроці використовуй лише для навчання, за вказівкою вчителя.

3.7. Йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).

3.8. У разі пропуску занять пред’яви класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів представ довідку з медичної установи.

3.9. Досягай стабільно високих результатів у навчанні, працюючи самостійно та в команді

4. Прикінцеві положення:

4.1. За порушення цих Правил та Статуту школи учні притягуються до відповідальності, до них можуть бути вжиті такі стягнення: – усне зауваження; – запис зауваження в щоденник; – винесення догани, включно із занесенням іі в особову справу учня; – виклик учня самого або з батьками на засідання Ради профілактики або малої педагогічної ради; – відшкодування завданої учнем матеріальної шкоди його батьками.

4.2. Ці Правила розповсюджуються на всіх учнів школи і є обов’язковими для виконання на всій території школи, а також під час усіх заходів, що проводяться школою.

Правила користування мережею Інтернет для учнів.

• Використовуй  Інтернет-ресурси виключно з навчальною метою;
    • Не відвідуй сайти, які містять непристойну, заборонену, нелегальну інформацію, насильство тощо;
    • Уникай відкривання файлів, листів, що надходять з невідомих джерел;
    • При використанні інформації з Інтернет-ресурсів розміщуй посилання на джерело (дотримуйся принципів академічної доброчесності);
    • Не поширюй інформацію, яка містить персональні дані, крім випадків, визначених законодавством; інформацію, що може образити інших осіб або заподіяти їм шкоду.
    • Не повідомляй незнайомцям, з якими ти спілкуєшся в Інтернеті, про своїх батьків, місце їхньої роботи, свою адресу та не зустрічайся з ними в реальному житті;
    • Не відповідай на повідомлення, що надходять з незнайомих номерів, покажи таке повідомленням батькам, адже це можуть бути шахраї;
    • Тримайте свої паролі у секреті (ну хіба з батьками можна поділитися).