Педагогічний колектив

1. Дзяний Микола Гнатович.

Посада: Директор школи.

Категорія: Вища

2. Федусь Любов Петрівна

Посада: Заступник директора з навчально-виховної роботи.

Категорія: Перша

3. Винарчик Ярослава Ярославівна

Посада: Заступник директора з навчально-виховної роботи.

Категорія: Перша

4. Винарчик Богдан Степанович

Посада: Вчитель фізики.

Категорія: Вища.

5. Андрушко Марія Іванівна

Посада: Вчитель початкових класів, вчитель математики.

Категорія: Перша.

6. Гев Роман Володимирович.

Посада: Вчитель фізкультури.

Категорія: Друга.

7. Грабар Леся Ярославівна

Посада: Вчитель світової літератури.

Категорія: Перша.

8. Гуменецька Галина Іванівна

Посада: Вчитель історії.

Категорія: Перша

9. Клісовський Степан Людвикович

Посада: Вчитель трудового навчання.

Категорія: Вища

10. Ковалко Зінаїда Павлівна

Посада: Вчитель світової літератури.

Категорія: Вища. Старший вчитель.

11. Коновалець Світлана Ігорівна

Посада: Вчитель хімії.

Категорія: Перша

12. Кордияка Мирослава Петрівна

Посада: Вчитель математики.

Категорія: Перша

13. Курячий Юрій Ярославович

Посада: Вчитель правознавства.

Категорія: Друга

14. Косаняк Софія Ярославівна

Посада: Вчитель української мови та літератури.

Категорія: Перша

15. Костишак Оксана Ярославівна

Посада: Вчитель англійської мови.

Категорія: Перша

16. Малерик Марія Миколаївна

Посада: Вчитель географії.

Категорія: Друга

17. Мочурад Наталя Федорівна

Посада: Вчитель початкових класів.

Категорія: Спеціаліст

18. Подібка Марія Олександрівна

Посада: Вчитель математики та інформатики.

Категорія: Перша. Старший вчитель.

19. Половко Оксана Петрівна

Посада: Вчитель математики.

Категорія: Вища.

20. Прухницька Леся Михайлівна

Посада: Вчитель англійської мови.

Категорія: Перша.

21. Роман Любов Володимирівна

Посада: Вчитель біології.

Категорія: Перша.

22. Сташко Леся Миолаївна

Посада: Вчитель української мови та літератури.

Категорія: Перша.

23. Толочко Надія Любомирівна

Посада: Вчитель початкових класів.

Категорія: Спеціаліст.

24. Федух Софія Іванівна

Посада: Вчитель початкових класів.

Категорія: Спеціаліст.

25. Чайківська Марія Богданівна

Посада: Вчитель початкових класів.

Категорія: Перша.

26. Янишин Іван Петрович

Посада: Вчитель географії.

Категорія: Перша.

27. Яцик Іван Петрович

Посада: Вчитель фізкультури.

Категорія: Вища.

28. Ходзінська Людмила Семенівна

Посада: Педагог-організатор.

29. Білик Олена Ярославівна

Посада: Соціальний педагог.

 

 

Дзяний Ми