Липень 2023р
ЧАЙКІВСЬКА ІРИНА уч 8 кл.ФІНАЛІСТ UA.Heritage Міжнародного конкурсу “Українська міфологія”! м. Київ

Тема: Авторське бачення міфічної істоти чи персонажу української міфології. Втілення улюбленого образу в одному зі стилів /напрямів живопису або видах/ напрямах сучасного цифрового мистецтва.
Робота предчставлена у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва!!!!!!!!!!!!!!!!!Пишаюся успіхами талановитої та наполегливої учениці!
Бажаю Іринці подальшої продуктивної творчої праці та перемог в конкурсах!!!

Вітаємо!!!

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики учня 9 класу Малерика Тараса з призовим ІІ місцем.
Бажаємо успіхів!!!!

27-29.01.2023р. Вітаємо наших любих зірочок з чудовими результатами

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ «РІЗДВЯНА УКРАЇНА» м.Київ1.Соло Костюк Марія .Колядка «Що то за предиво»Лауреат 2 премії2. Ансамбль «Мелодія»«Коляда, коляда, ти пречудна , пресвята»Лауреат 2 премії

Гордимося вами. Дякуємо за вашу працю!!!!

ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ “МЕЛОДІЯ”

прийняв участь у дистанційному

ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ ДВОТУРОВОМУ КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ ,,УКРАЇНА ЄДИНА

27 – 29 травня 2022 року.

НАЗВА ТВОРУ: Пісня “Молитва за Україну”,

Слова і музика: Крістіна Загаріна.

За підсумками журі

нагороджений  ДИПЛОМОМ ЛАУРЕАТА ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ !!!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Перший досвід у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови і перші перемоги. Вітаємо учня 8 класу Ліщинського Максима і ученицю 11 класу Мозіль Богданку з призовими місцями!

Вітаємо!!!

Вітаємо наших юних спортсменів з перемогою. Відкритий кубок з вільної боротьби м.Комарно:

• Яцик Юрій, учень 8-го класу – І місце (вагова категорія до 75 кг, 2007-2008р.)
  • Карабин Яна, учениця 7-го класу – ІІ місце (вагова категорія до 32 кг, 209-2010р.)

Вокальний ансамбль Підзвіринецького ЗЗСОІ-ІІІст. здобув перше місце на конкурсі патріотичної пісні “Сурми звитяги” та представлятиме Комарнівську об’єднану громаду на Обласному конкурсі.

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Ми пишаємось вами!