Активний і пізнавальний відпочинок

6.06.22р. керівник фізкультурно-спортивного гуртка “Стрільба” та вчитель предмету “Захист України”  М.Г.Дзяний ( Mykola Dzyanyy )  з групою учнів Підзвіринецького ЗЗСО l-lll ст. здійснили екскурсію, у музей підпільного штабу УПА генерал-хорунжого Романа Шухевича, який розташований у с.Грімне.
     На учнів величезне пізнавальне враження справила розповідь о.Андрія Мрочковського про вагому історичну постать України та тематична експозиція музею.
   Завдяки екскурсії – подорожі в минуле нашого краю, учні школи відчули войовничий дух, побачили простоту побуту відомого  українського військово – політичного діяча Романа Шухевича.Ми  щиро сподіваємось, що такі поїздки формують у наших дітей як національно – патріотичне виховання, так і культурний світогляд загалом. Адже кожен для себе  засвоїв урок: без боротьби не буває перемоги!
Слава Україні! Героям Слава!

Опубліковано у Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.