1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце , адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє нашої держави.

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в Підзвіринецькому ЗЗСО l-lll ст. пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом – «Червону стрічку носять небайдужі».Учнями школи була відтворена червона стрічка,як символ солідарності та підтримки ВІЛ-інфікованих людей”.
Діти переглянули фільм для підлітків про ВІЛ/СНІД “Життя на повну силу” та мультфільми від лікаря Панацейка “Профілактика СНІДу”.
У фойє школи була оформлена виставка-застереження “АнтиСНІД:ми обираємо життя!” та презентація “Стоп! СНІД!”
Свої знання учні закріпили ,виконавши тест “Правда чи Міф?”
Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе дітям захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість!

Тиждень моди у 1-му класі

Загадковий та чарівний світ моди в мініатюрах…
На завершення вивчення тижня «Мода» наші малята поринули в загадкову атмосферу краси та побували в ролях модельєрів, створюючи власноруч ескізи одягу.
Пропоную вашій увазі перші в їхньому житті авторські дизайнерські роботи❤️❤️❤️

Опубліковано у Uncategorized, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.