Батьківщина

Батьківщина – це найдорожче, що є в людини. Недарма це слово співзвучне зі словом «батьки». Саме турботливі руки батьків тримають наші родини, а з маленьких родин складається наша велика Батьківщина – Україна. Отже, слово «Батьківщина» походить від слова «батьки», це те, що батьки передають дітям: традиції, культуру, знання, піклування, любов, вкладаючи тим самим в серце кожної дитини любов до своєї родини, до своєї Батьківщини.
Саме в рамках вивчення тижневої теми «Батьківщина» учні 1 класу на уроках ЯДС виготовляли «паспорти» Ураїни. Тобто, такий своєрідний документ, в якому зазначені всі важливі атрибути та символи нашої Держави.
Окрім того, діти створювали зображення нашого Герба – тризуба за допомогою клею, СОЛІ та фарб.
А ще разом з батьками юні творці зробили незвичні родинні дерева, котрі кожного дня в школі нагадуватимуть їм про підтримку рідних людей.
Отже до вашої уваги творчі роботи наших маленьких учнів❤️

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.